SOLIDNA

INWESTYCJA

Budownictwo to sztuka

Mieszkania na pokoleniaNowoczesne osiedle Ostoya Pucka jest połączeniem rzetelnego, tradycyjnego budownictwa wraz z przepiękną architekturą wkomponowaną w otaczający klimat. Troska o każdy szczegół nadaje budynkom charakteru. Wysokiej klasy materiały, specjalnie wyselekcjonowane elementy dekoracyjne są domeną inwestycji. Każdy etap budowy jest przez nas długo planowany, by zadbać o najlepsze rozwiązania i dogodności dla mieszkańców.

Codziennie pracujemy nad tym, by nasi klienci byli zadowoleni z mieszkań, które oferujemy. Dbamy o wysoką jakość i komfort. Wiemy, że szczegóły nadają charakter i wprowadzają harmonię. Podchodzimy odpowiedzialnie do naszych zadań dlatego projektujemy i realizujemy przedsięwzięcia tak, by były jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne.

Otoczenie OSTOYI PUCKIEJ zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o jej przyszłych mieszkańcach. Dbałość o funkcjonalność, starannie dobrane materiały i troska o każdy detal w znaczący sposób przełożyły się na atrakcyjność osiedla.
Ideą, jaka przyświecała naszej pracowni projektowej ZA Studio, było podkreślenie korelacji nazwy osiedla i jego przestrzeni. Już w strefie wjazdowej będzie Was witać zagajnik brzozowy, kipiący zielenią i delikatnie szumiący liśćmi. Każdą przestrzeń umożliwiającą wykonanie nasadzeń wykorzystaliśmy w maksymalnym stopniu, projektując gęste rabaty o wielopiętrowej strukturze. Bogactwo roślinności, kształtów i struktur tworzy zaciszne i pełne zieleni miejsce wypoczynku, ostoję spokoju i harmonii. Zapewniamy, iż mieszkańcy OSTOYI PUCKIEJ odczują maksimum komfortu i przyjemności z zaprojektowanej przez ZA Studio przestrzeni.

Zuzanna Chudzińska - ZA Studio


Joanna Szafarz

- Jo Design, pracownia projektowa


Projekt osiedla Nowa Zamiejska nawiązuje do pobliskiego osiedla Nad Stawem. Oba realizuje Oktan Investment, oba są zaprojektowane przez biuro projektowe Jo Design ze Słupska. W nowej realizacji staraliśmy się zwiększyć nacisk na komfort mieszkań i przestrzeń wokół poszczególnych budynków. Efekt ten uzyskano dzięki garażom podziemnym, co pozwoliło stworzyć przestronny wewnętrzny dziedziniec. Może on spełniać rolę serca osiedla, stanowiąc jednocześnie unikalny i wyjątkowy dodatek do mieszkań. Dziedziniec ten będzie wyłączony z ruchu samochodowego, a dzięki temu bezpieczny i przyjazny wypoczynkowi dorosłych i dzieci. Dodatkowym atutem jest zaprojektowana zieleń oraz tzw. mała architektura z kurtyną wodną i oświetleniem. Mamy nadzieję, że docenią Państwo starania naszego biura oraz dbałośc dewelopera o każdy element osiedla. W skali naszego miasta to naprawdę wartość unikalna, którą warto wyróżnić. Z prawdziwą przyjemnością polecam Państwu mieszkania na osiedlu Nowa Zamiejska.
Bądź w kontakcie
Wyślij do nas wiadomość


    Administratorem Państwa danych osobowych jest OKTAN BIR BRZESCY SP.J. z siedzibą w Miechucinie, będąca Administratorem Danych Osobowych. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach marki Oktan Investment oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

    Zrealizowane inwestycje